به وب سایت ما خوش آمدید

درباره ما


صفحه در باره ما.

درباره ما:
گروه سایت کلوپ با نام تجاری دیجی فور شاپ از سال 87 در زمینه طراحی سایت های فروشگاهی، تجارت الکترونیک، طراحی سایت های فروش و پرداخت آنلاین فعالیت قابل توجهی انجام داده و تجربیات زیادی در این زمینه کسب نموده است. در تمامی این سال ها برنامه نویسی وب سایت ها بطور کامل توسط تیم فنی کارآمدگروه سایت کلوپ انجام گردیده و هیچگاه از موارد خارجی موجود در بازار و سورس های آماده استفاده ننموده است، زیرا ما اعتقاد داریم طراحی وب سایت فروشگاهی برای هر شرکت با مشاغل مختلف از ابتدا تا انتها بصورت کاملاً متفاوت می باشد. گروه سایت کلوپ بر این عقیده است که وب سایت هایی که طراحی می کند نه فقط صرفاً به جهت ایجاد وب سایت و موجود بودن آن بصورت نمونه کار و بی مصرف برای مشتریان باشد بلکه هر یک از وب سایت هایی که طراحی می کنیم باید به یکی از وب سایت های مرجع و بنام در عرصه تجارت الکترونیک تبدیل شود.
ما مدعی هستیم تنهاگروه طراحی سایت در ایران هستیم که فروشگاه اینترنتی با امکانات روز، گرافیک 100% بر پایه سلیقه کارفرما و روند فروش و بازدید بالا در فروشگاههای طراحی شده، ارائه می دهیم.

خدمات ما:
نرم افزار :
با توجه به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری گروه سایت کلوپ تصمیم گرفته است تا با توجه به نیاز کسب و کارهای مختلف در فضای اینترنت اقدام به تهیه نرمافزارهای مورد نیاز نماید و در دوره های مشخص با مبلغ مشخص نرم افزار را در قالب اجاره در اختیار کاربران خود قراردهد . چنانچه کاربر در هر زمان از کیفیت نرم افزار راضی نبود امکان لغو و دریافت وجه پرداختی وجود خواهد داشت .همچنین پیش بینی شده است چنانچه کاربری از امکانات نرم افزار رضایتمندی کامل داشت و خواهان خرید نرم افزار باشد این امکان برایش وجود داشته باشد .
دامنه ها به نام کاربران ثبت شده و دارای آدرس مجزا می باشد.

دامنه :
با توجه به درخواست مشتری برای ثبت دامنه برای وب سایت این امکان فراهم شده تا از طریق digi4shop عملیات ثبت انجام پذیرد.

فضای میزبانی:
با توجه به نیاز استقرار نرم افزار بروی سرور گروه سایت کلوپ اقدام به خریداری و راه اندازی سرور در داخل کشور نموده است که این خدمات بروی پلن به کاربران ارایه می گردد.

قالب:
تیم طراحی گروه سایت کلوپ همواره درحال طراحی تم برای سایت و متناسب با کسب و کار مشتریان خود می باشد . این خدمات در زمان خرید پلن بصورت رایگان ارائه خواهد شد .

خدمات سئو :
تیم گروه سایت کلوپ با توجه به تجربیات خود آمادگی ارائه خدمات مشاوره در زمینه بهینه سازی سایت ،افزایش رنکینگ ،افزایش بازدید و.... با توجه به استانداردهای و ابزار بروز را دارد .

صاحب امتیاز و مدیر سایت :حمید پورزاده حسن

    تماس با ما